Blog o moderných kúpeľniach

U nás sa dozviete vždy aktuálne novinky a trendy zo sveta kúpeľní.

Luxusná kúpeľna v Škandinávskom dizajne

Luxusná kúpeľna v Škandinávskom dizajne

V mesiaci január pripravujeme pre vás nový článok.

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Pre tých, ktorý majú dostatočne veľký priestor v kúpeľni, je kúpanie sa vo veľkej vani hotový zážitok. Vďaka veľkej vani tak môžete zažiť domáci wellnes a relax vo vlastnej kúpeľni. Predstavte si, že po celom namáhavom dni si napustíte vaňu horúcou vodou a pripravíte si príjemný voňavý olejček pre váš kúpeľ. Zatvoríte oči a relaxujete. Dobrá myšlienka, že? Čo takto pri rekonštrukcii kúpeľne myslieť na veľkú vaňu!

Prečo si vybrať vertikálny radiátor do kúpeľne?

Prečo si vybrať vertikálny radiátor do kúpeľne?

Viete o tom, že nové radiátory v kúpeľni či v byte už nie sú to čo bývali? Povieme Vám prečo. Okrem svojej hlavnej vykurovacej funkcie sú to i moderné dizajnové doplnky, ktoré sú plnohodným moderným kúskom vo vašej domácnosti. 

Moderné zrkadlá do kúpeľne

Moderné zrkadlá do kúpeľne

Ako si vybrať vhodné zrkadlo do kúpeľne? Ak práve u vás prebieha rekonštrukcia kúpeľne a premýšľate nad typom zrkadla, ponúkame vám pár postrehov a nápadov, podľa čoho si vybrať vhodné zrkadlo do kúpeľne.

Súťažime o LED zrkadlo do kúpeľne

Súťažime o LED zrkadlo do kúpeľne

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás súťaž o moderné LED zrkadlo s dotykovým senzorom.  Už čoskoro sa môžete tešiť z nového zrkadla. Podmienky súťaže si prečítajte nižšie.

Vytvorte si modernú kúpeľňu snov

Vytvorte si modernú kúpeľňu snov

O potrebných náležitostiach ako postupovať pri modernizácií kúpeľne sme si spomínali nedávno, spomenuli sme presný návod ako postupovať pri príprave dokumentácie a výbere vhodných kúpeľnových komponentov. Teraz vám dáme nápad, čo je trendy a čo nesmie chýbyť v kúpeľniach v roku 2020!

Výhody studenej sprchy

Výhody studenej sprchy

Je takmer zadarmo a veľmi účinna! Predstavíme Vám základné dôvody prečo sa sprchovať v studenej sprche, aký význam má sprchovanie studenou vodou na ľudský organizmus. Mnoho ľudí sa obáva výjsť z komfortnej zóny a sprchovanie studenou vodou nikdy ani nepokúsi. Neváhajte a začnite hneď zajtra ráno!

Luxusné sprchové kúty a sprchové zásteny

Luxusné sprchové kúty a sprchové zásteny

Pre sprchové kúty alebo sklenené sprchové zásteny sa kedysi majitelia rozhodovali prevažne pri nedostatku priestoru v kúpeľni, dnes to však už nie je pravda,  a vďaka napredovaniu i samotného dizajnu sprchových kútov i zásten s jednotliatými líniuami, sa začali používať i do veľkých kúpeľní ako hlavná dizajnová dominanta priestoru.

Ako navrhnúť dokonalú kúpeľňu?

Ako navrhnúť dokonalú kúpeľňu?

Snom každého majiteľa nehnuteľnosti, či už domu alebo bytu je, aby okrem príjemnej kuchyne i iných zariadených izieb, mal i dizajnovú a modernú kúpeľňu, ktorá bude spĺňať všetky potreby majiteľa...