Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

Blog o moderných kúpeľniach

U nás sa dozviete vždy aktuálne novinky a trendy zo sveta kúpeľní.

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Tento mesiac pre vás pripravujeme.

Dizajnové zrkadlá do kúpeľne

Dizajnové zrkadlá do kúpeľne

Moderné zrkadlo v kúpeľni je záverečná bodka na záver po úspešnej rekoštrukcii kúpeľne. Výber vhodného a moderného zrkadla ...

Luxusné vane v otvorenom priestore

Luxusné vane v otvorenom priestore

Sú vane v spálňach ďalším veľkým dizajnovým trendom? Alebo je to iba rozmar dizajnérov?Predstavte si však, že by ste sa mohli vyvaliť z postele a dostať sa do horúceho kúpeľa.

Štýlové kúpeľne a ich vybavenie

Štýlové kúpeľne a ich vybavenie

Premeňte svoju kúpeľňu na dokonalý wellness. Po správnom zmeraní kúpeľne a vypracovaní podrobného plánu na realizáciu, prichádza čas na výber kúpeľňového nábytku, kovania a doplnkov.

Luxusné kúpeľne pre mladých

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Chcete urobiť zo svojej kúpeľne luxusnú svätiňu? Poradíme pár nápadov, ako na to.

Sprchové kúty Walk-In

Sprchové kúty Walk-In

Sprchové kúty WALK IN sú praktickou a atraktívnou voľbou predovšetkým pre väčšie kúpeľne, ale pri správnom umiestnení tento sprchový kút, môže byť použitý aj v malých kúpeľniach. Vytvorte si nádherný sprchový kút so vstupom do sprchy pomocou našich tipov. Či už pracujete s obmedzeným priestorom alebo máte dostatok ...

LED zrkadlá ako súčasť modernej kúpeľne

LED zrkadlá ako súčasť modernej kúpeľne

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami. Bez ohľadu na to, na čo používate zrkadlové svetlá, môžu byť upravené podľa vašich potrieb a v našej ponuke nájdete rôzne typy tvarov vhodné do každej modernej kúpeľne.

Vychytávky do luxusnej kúpeľne

Vychytávky do luxusnej kúpeľne

Vo svojej kúpeľni strávite počas života pomerne dlhú dobu, preto si doprajte vychytávky aj do vašej kúpeľne. Vytvorte si kúpeľňu snov vďaka moderným High Tech vychytávkam, ktoré dodajú punc luxusu a spríjemnia vám chvíle počas kúpania či sprchovania.

Luxusná kúpeľna v škandinávskom dizajne

Luxusná kúpeľna v škandinávskom dizajne

Minimalizmus, elegancia a jemné tóny
Jeho značným atribútom je minimalizmus, funkcionalita, krása a elegancia. Používanie prírodných materiálov a prírodných farieb či ich otieňov. V tomto dizajne nenájdete žiadne fialové, zelené, či oranžové kúpeľne...

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Pre tých, ktorý majú dostatočne veľký priestor v kúpeľni, je kúpanie sa vo veľkej vani hotový zážitok. Vďaka veľkej vani tak môžete zažiť domáci wellnes a relax vo vlastnej kúpeľni. Predstavte si, že po celom namáhavom dni si napustíte vaňu horúcou vodou a pripravíte si príjemný voňavý olejček pre váš kúpeľ.

Prečo si vybrať vertikálny radiátor do kúpeľne?

Prečo si vybrať vertikálny radiátor do kúpeľne?

Viete o tom, že nové radiátory v kúpeľni či v byte už nie sú to čo bývali? Povieme Vám prečo. Okrem svojej hlavnej vykurovacej funkcie sú to i moderné dizajnové doplnky, ktoré sú plnohodným moderným kúskom vo vašej domácnosti. 

Moderné zrkadlá do kúpeľne

Moderné zrkadlá do kúpeľne

Ako si vybrať vhodné zrkadlo do kúpeľne? Ak práve u vás prebieha rekonštrukcia kúpeľne a premýšľate nad typom zrkadla, ponúkame vám pár postrehov a nápadov, podľa čoho si vybrať vhodné zrkadlo do kúpeľne.

Súťažime o LED zrkadlo do kúpeľne

Súťažime o LED zrkadlo do kúpeľne

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás súťaž o moderné LED zrkadlo s dotykovým senzorom.  Už čoskoro sa môžete tešiť z nového zrkadla. Podmienky súťaže si prečítajte nižšie.

Vytvorte si modernú kúpeľňu snov

Vytvorte si modernú kúpeľňu snov

O potrebných náležitostiach ako postupovať pri modernizácií kúpeľne sme si spomínali nedávno, spomenuli sme presný návod ako postupovať pri príprave dokumentácie a výbere vhodných kúpeľnových komponentov. Teraz vám dáme nápad, čo je trendy a čo nesmie chýbyť v kúpeľniach v roku 2020!

Výhody studenej sprchy

Výhody studenej sprchy

Je takmer zadarmo a veľmi účinna! Predstavíme Vám základné dôvody prečo sa sprchovať v studenej sprche, aký význam má sprchovanie studenou vodou na ľudský organizmus. Mnoho ľudí sa obáva výjsť z komfortnej zóny a sprchovanie studenou vodou nikdy ani nepokúsi. Neváhajte a začnite hneď zajtra ráno!

Luxusné sprchové kúty a sprchové zásteny

Luxusné sprchové kúty a sprchové zásteny

Pre sprchové kúty alebo sklenené sprchové zásteny sa kedysi majitelia rozhodovali prevažne pri nedostatku priestoru v kúpeľni, dnes to však už nie je pravda,  a vďaka napredovaniu i samotného dizajnu sprchových kútov i zásten s jednotliatými líniuami, sa začali používať i do veľkých kúpeľní ako hlavná dizajnová dominanta priestoru.

Ako navrhnúť dokonalú kúpeľňu?

Ako navrhnúť dokonalú kúpeľňu?

Snom každého majiteľa nehnuteľnosti, či už domu alebo bytu je, aby okrem príjemnej kuchyne i iných zariadených izieb, mal i dizajnovú a modernú kúpeľňu, ktorá bude spĺňať všetky potreby majiteľa...