Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

Blog o moderných kúpeľniach

U nás sa dozviete vždy aktuálne novinky a trendy zo sveta kúpeľní.

Kúpeľňové vybavenie a doplnky

Kúpeľňové vybavenie a doplnky

pripravujeme na mesiac december

Kúpeľňa v štýle Oriental Boho

Kúpeľňa v štýle Oriental Boho

Recyklovateľnosť, životný cyklus prírodných materiálov a udržateľnosť je hlavnou fylozofiou Boho štýlu. Zrecyklované drevo, ktoré sa znova spracuje a natrie, veľa zelene, ktoré zapadajú do takmer bieleho alebo béžového interiéru kúpeľni. 

Bezbariérové kúpeľne a vane pre seniorov

Bezbariérové kúpeľne a vane pre seniorov

Nedostatok fyzickej aktivity, cvičenia, nadváha, obezita, ale aj nesprávna výživa vedie v starobe k zníženiu mobility. Rastúci výskyt sedentarizmu, prílišného sedenia je narastajúcim zdravotným problémom. 

Dizajn kúpeľne v anglickom štýle

Dizajn kúpeľne v anglickom štýle

Tradičná anglická kúpeľňa je inšpirovaná kúpeľňami v anglických vidieckych domoch zo 17. a 18. storočia. Hoci existuje mnoho spôsobov ako sa dá tento špecifický štýl interpretovať...

Luxusné kúpeľne hviezd, ktoré inšpirujú

Luxusné kúpeľne hviezd, ktoré inšpirujú

Vstúpte do krásnych a moderných kúpeľní Kourtney a Khloé Kardashian, Jennifer Aniston a ďalších.

Moderné kúpeľne - inšpirácie a nápady

Moderné kúpeľne - inšpirácie a nápady

Plánujete rekonštruovať kúpeľňu a hľadáte nápady na dizajn kúpeľne? Inšpirujte sa rôznorodým dizajnom moderných kúpeľní.

Poriadok v kúpeľni za každých okolností. Kúpeľňové skrinky pod umývadlo.

Poriadok v kúpeľni za každých okolností. Kúpeľňové skrinky pod umývadlo.

Kto by nemiloval poriadok? Teda väčšina z nás určite a predovšetkým keď každá vec, má svoje presné miesto. A to platí aj v kúpeľni!

Kúpeľňové trendy, ktoré ovládnu váš domov

Kúpeľňové trendy, ktoré ovládnu váš domov

Inšpirujúce nápady od dizajnérov, ktoré nás čakajú v renomovaní kúpeľní počas roku 2022. Predstavujeme Vám základne znaky nadchádzádzajúcich trendov.

Aj chalupa, či zrub môže mať svoju modernú kúpeľňu

Aj chalupa, či zrub môže mať svoju modernú kúpeľňu

Vytvorte si relaxačné útočisko na vašej víkendovej chalupe kde sa budete oddávať relaxu a wellnessu. Kúpeľne na chalupách majú svoje romantické čaro, môžu vo vás prebudiť kreativitu, ale i pokoj.

Štýlové japonské kúpeľne

Štýlové japonské kúpeľne

V Japonsku sú kúpeľne trochu iné ako tie, na ktoré sme zvyknutí v našom európskom regióne. Navyše sú Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú na splachovanie toaliet.

Kúpeľňa v mediteránskom štýle

Kúpeľňa v mediteránskom štýle

Či už riešite prestavbu kúpeľne s pomocou kúpeľňového dizajnéra, architekta alebo dodávateľa, mali by ste mať aspoň minimálnu predstavu v akom štýle by mala byť realizovaná vaša kúpeľňa. Vedieť určiť svoj obľúbený štýl pomôže vášmu projektu začať hladko a pomôže zrýchliť i samotný návrh dizajnéra.

Vianočná atmosféra v luxusnej kúpeľni

Vianočná atmosféra v luxusnej kúpeľni

Inširatívne a jednoduché nápady do každej kúpeľne počas vianočných sviatkov. Stačí iba malá predstavivosť, pár zelených rastlín a vianočných svetiel. Úžasné atmosféra za minimálny rozpočet.

Minimalizmus v kúpeľni

Minimalizmus v kúpeľni

Elegacia, čistota, jemné farby sú hlavné charakteristické znaky minimalistického štýlu. Minimalistický dizajn je obľúbeným trendom v interiérovom dizajne už niekoľko desaťročí.

Moderné kúpeľne v industriálnom štýle

Moderné kúpeľne v industriálnom štýle

Priemyselný dizaj kúpeľne sa zameriava predovšetkým na silné a odolné materiály. Mosadz, meď, oceľ, betón....

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane ...

Dizajnové zrkadlá do kúpeľne

Dizajnové zrkadlá do kúpeľne

Moderné zrkadlo v kúpeľni je záverečná bodka na záver po úspešnej rekoštrukcii kúpeľne. Výber vhodného a moderného zrkadla ...

Luxusné vane v otvorenom priestore

Luxusné vane v otvorenom priestore

Sú vane v spálňach ďalším veľkým dizajnovým trendom? Alebo je to iba rozmar dizajnérov?Predstavte si však, že by ste sa mohli vyvaliť z postele a dostať sa do horúceho kúpeľa.

Štýlové kúpeľne a ich vybavenie

Štýlové kúpeľne a ich vybavenie

Premeňte svoju kúpeľňu na dokonalý wellness. Po správnom zmeraní kúpeľne a vypracovaní podrobného plánu na realizáciu, prichádza čas na výber kúpeľňového nábytku, kovania a doplnkov.

Luxusné kúpeľne pre mladých

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Chcete urobiť zo svojej kúpeľne luxusnú svätiňu? Poradíme pár nápadov, ako na to.

Sprchové kúty Walk-In

Sprchové kúty Walk-In

Sprchové kúty WALK IN sú praktickou a atraktívnou voľbou predovšetkým pre väčšie kúpeľne, ale pri správnom umiestnení tento sprchový kút, môže byť použitý aj v malých kúpeľniach. Vytvorte si nádherný sprchový kút so vstupom do sprchy pomocou našich tipov. Či už pracujete s obmedzeným priestorom alebo máte dostatok ...

LED zrkadlá ako súčasť modernej kúpeľne

LED zrkadlá ako súčasť modernej kúpeľne

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami. Bez ohľadu na to, na čo používate zrkadlové svetlá, môžu byť upravené podľa vašich potrieb a v našej ponuke nájdete rôzne typy tvarov vhodné do každej modernej kúpeľne.

Vychytávky do luxusnej kúpeľne

Vychytávky do luxusnej kúpeľne

Vo svojej kúpeľni strávite počas života pomerne dlhú dobu, preto si doprajte vychytávky aj do vašej kúpeľne. Vytvorte si kúpeľňu snov vďaka moderným High Tech vychytávkam, ktoré dodajú punc luxusu a spríjemnia vám chvíle počas kúpania či sprchovania.

Luxusná kúpeľna v škandinávskom dizajne

Luxusná kúpeľna v škandinávskom dizajne

Minimalizmus, elegancia a jemné tóny
Jeho značným atribútom je minimalizmus, funkcionalita, krása a elegancia. Používanie prírodných materiálov a prírodných farieb či ich otieňov. V tomto dizajne nenájdete žiadne fialové, zelené, či oranžové kúpeľne...

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Pre tých, ktorý majú dostatočne veľký priestor v kúpeľni, je kúpanie sa vo veľkej vani hotový zážitok. Vďaka veľkej vani tak môžete zažiť domáci wellnes a relax vo vlastnej kúpeľni. Predstavte si, že po celom namáhavom dni si napustíte vaňu horúcou vodou a pripravíte si príjemný voňavý olejček pre váš kúpeľ.

Prečo si vybrať vertikálny radiátor do kúpeľne?

Prečo si vybrať vertikálny radiátor do kúpeľne?

Viete o tom, že nové radiátory v kúpeľni či v byte už nie sú to čo bývali? Povieme Vám prečo. Okrem svojej hlavnej vykurovacej funkcie sú to i moderné dizajnové doplnky, ktoré sú plnohodným moderným kúskom vo vašej domácnosti. 

Moderné zrkadlá do kúpeľne

Moderné zrkadlá do kúpeľne

Ako si vybrať vhodné zrkadlo do kúpeľne? Ak práve u vás prebieha rekonštrukcia kúpeľne a premýšľate nad typom zrkadla, ponúkame vám pár postrehov a nápadov, podľa čoho si vybrať vhodné zrkadlo do kúpeľne.

Súťažime o LED zrkadlo do kúpeľne

Súťažime o LED zrkadlo do kúpeľne

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás súťaž o moderné LED zrkadlo s dotykovým senzorom.  Už čoskoro sa môžete tešiť z nového zrkadla. Podmienky súťaže si prečítajte nižšie.

Vytvorte si modernú kúpeľňu snov

Vytvorte si modernú kúpeľňu snov

O potrebných náležitostiach ako postupovať pri modernizácií kúpeľne sme si spomínali nedávno, spomenuli sme presný návod ako postupovať pri príprave dokumentácie a výbere vhodných kúpeľnových komponentov. Teraz vám dáme nápad, čo je trendy a čo nesmie chýbyť v kúpeľniach v roku 2020!

Mohlo by vás zaujímať

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

Štýlové japonské kúpeľne

Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú...

LED zrkadlá v kúpeľni

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...