Filter

Cena

typ

sklo

sklo - hrúbka (mm)

farba

montáž

funkcia

podporná tyč - dĺžka

šírka (cm)

výška (cm)

bočný panel šírka (cm)

rozmer (cm)

Cena

typ

sklo

sklo - hrúbka (mm)

farba

montáž

funkcia

podporná tyč - dĺžka

šírka (cm)

výška (cm)

bočný panel šírka (cm)

rozmer (cm)

OZNAM

Vážení zákazníci, i napriek momentálnej výnimočnej situácie pandémie, stále prijímame a vybavujeme objednávky bez  akéhokoľvek obmedzenia.  

Taktiež DOVOZ TOVARU prebieha bez akýchkoľvek obmedzení a zdržaní. Náš tím berie vzniknutú situáciu veľmi zodpovedne, preto všetci naši vodiči sú vybavení ochrannými rúškami a rukavicami.

Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

VAŇOVÉ ZÁSTENY

Vaňové zásteny sa stávajú čoraz viac populárnejšie pretože sú praktické, elegantné a navrhnuté tak aby vyhovovali moderným a tradičným trendom. 

Pri výbere vaňovej zásteny je dôležité brať do úvahy priestor kúpeľne. Pre väčšie kúpeľne máme v ponuke sériu TWISTER. Ide o otočné vaňové zásteny (smerom von a dnu) takže pri otváraní smerom von zasahujú viac do priestoru kúpeľne. Pre menšie priestorovo limitované kúpeľne máme v ponuke seriu FOLDER a HARMONICA. Tieto vaňové zásteny sa skladajú a do priestoru zasahuju minimálne. Našou novinkou sú vaňové zásteny série FIXED. Sú na pevno inštalované na vaňu a majú kotviacu tyč upevnenú na strop. V neposlednom rade chceme poukázať aj na sériu STRIPE kde ide o tzv. kozmetickú úpravu skla naších vaňových zásten série TWISTER, FOLDER a HARMONICA. Ďalšou našou novinkou je vaňová zástena série SLIDING. Ide o zasúvacia a otočnú vaňovú zástenu, ktorá je vhodná aj do menších priestorov. Všetky naše vaňové zásteny sú dostupné v rôznych štýloch a veľkostiach. Vyrobené sú z vysoko kvalitného tvrdeného skla a v ponuke máme aj vaňové zásteny s Easy Clean technológiou.

Mohlo by vás zaujímať

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Pre tých, ktorý majú dostatočne veľký priestor v kúpeľni, je kúpanie sa vo veľkej vani hotový zážitok. Vďaka veľkej vani tak môžete zažiť domáci wellnes ..

LED zrkadlá v kúpeľni

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...