Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

Kúpeľňové vybavenie a doplnky

Pri zariaďovaní kúpeľne dbajte na každý detail aby vytváral priestor jeden celok. Kombinujte nielen farby, ale i materiály, ktoré sa k sebe hodia. Snažte sa byť nadčasový, predsa kúpeľňu nezariaďujeme na 10 rokov, ale na dlhšiu dekádu. Aby sa nám uletené nápady časom nezunovali. Najvhodnejšie sú zemité nenápadné farby, ktoré môžete kombinovať s výraznými farbami uterákov, doplnkov, koberčekov, či výraznejšíím osvetlením.

Kúpeľňa Khloé Kardashian

Plochý Radiátor

Plochý radiátor v dnešne dobe môže okrem vykurovacieho telesa pôsobiť aj ako moderný doplnok kúpeľne. Nie je však podmienkou ho mať.  Predovšetkým malé kúpeľne v bytoch sa zaobídu aj bez radiátorov v kúpeniach a naopak v priestranných domoch, väčšinou majitelia siahnu po podlahovom vykurovaní. Avšak je príjemné ho mať aj v kúpeľni.

WALL BLACK vaňová nástenná batéria

WALL BLACK vaňová nástenná batéria

Áno, čierna v kúpeľni je stále trendy. Pri čiernych či antrocitových nástenných radiátorov budú pôsoviť čierne batérie úzašne, zároveň sú veľmi nadčasové. Avšak ich jedinou nevýhodou je údržba, ťažšie sa udržiavajú čisté od kvapiek vody. Niektoré názory dizajnérov sú opatrné čo sa týka potvrchového vzdľadu, nevedia ako budú vyzerať čierne batérie o takých 20 rokov.  Kto sa obáva, určite chrómovým či hliníkovým povrchom nič nepokazí. Lesklý chróm je najobľúbenejšou povrchovou úpravou, nikel má teplejší tón a je exkluzívnejší a nerezový oceľ je nadčasová, pôsobí výborne nielen v kúpeľniach ale aj v kuchyni.

LED zrkadlo

Zrkadlo s LED osvetlením

Vychytávkou posledných rokov je mať v každej kúpeľni LED zrkadlo so zabudovaným svietením. Pôsobia jedinečne, pretože okrem zrkadla vám poskytujú nielen dokonalé osvetlenie vo vašej kúpeľni, ale zároveň pôsobia aj ako bytový doplnok. Aj v našej ponuke nájdete zrkadlá okrúhle, oválnejšie, hranaté, dotykové, senzorové, na vypínač alebo aj multifunkčné zrkadlá.

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok

Súčasťou každej modernej kúpeľne či už je malá alebo priestranná je kúpeľový nábytok. V malých kúpeľniach si vyberajte radšej nábytok na mieru a dohodnite sa s vašich stolárom, ktorý vám pod umývadlo zabuduje nábytok ak s práčkou a policami. Je to najefektívnejšie riešenie priestoru v malých kúpeľniach.

Mohlo by vás zaujímať

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

Štýlové japonské kúpeľne

Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú...

LED zrkadlá v kúpeľni

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...