Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

Malý byt. Ako na to so zariadením?

V dnešnom uponáhľanom svete je každý meter štvorcový cenný, a preto sme sa rozhodli podeliť sa s vami o niekoľko nápadov, ako efektívne a vkusne zariadiť kúpeľňu v malom byte. Pri zariaďovaní malého bytu je kľúčové byť kreatívny a využiť každý možný centimeter. S moderným prístupom a správnymi kúpeľňovými zariadeniami môžete transformovať svoj malý byt na elegantné a pohodlné obydlie, kde sa vám všetko zmestí. Zbavte sa obmedzeností priestoru a zažite moderný luxus vo svojej vlastnej kúpeľni.

Malý byt. Ako na to so zariadením?

1. Optimalizujte priestor s moderným nábytkom:

Začnite tým, že si vyberiete moderný nábytok, ktorý vizuálne zväčší priestor kúpeľne. Skladacie police alebo výklopné skrinky môžu poskytnúť dostatok úložného priestoru na vaše potreby a zároveň udržať kúpeľňu vkusnú a prehľadnú.

2. Elegantný sprchový kút:

V malom byte je každý centimeter dôležitý, a preto si vyberte sprchový kút s elegantným a priestorovo úsporným dizajnom. Skvelou voľbou je napríklad kút s posuvnými dverami, ktorý šetria priestor a zároveň dodávajú moderný dotyk vášmu kúpeľňovému prostrediu.

3. Sprchová vanička:

Pre tých, ktorí uprednostňujú vaničku pred sprchovým kútom, sú k dispozícii moderné riešenia, ktoré dokonale zapadnú do malého priestoru. Vyberte si štýlovú a priestorovo úspornú sprchovú vaničku, ktorá bude nielen praktická, ale aj vizuálne príjemná.

4. Kreatívne úložné riešenia:

Využite každý možný priestor na úložné riešenia. Zavesené poličky, úložné koše a zrkadlá s úložným priestorom sú výborným spôsobom, ako udržať veci usporiadané a zároveň zdôrazniť moderný štýl vášho interiéru.

5. Vizuálny dojem s modernými detailmi:

Použite moderné farby a detaily, ktoré vizuálne zväčšia priestor. Sklenené obklady, jemné svetelné prvky a moderné doplnky môžu vytvoriť dojem väčšieho priestoru a príjemného bývania.

 

Mohlo by vás zaujímať

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

Štýlové japonské kúpeľne

Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú...

LED zrkadlá v kúpeľni

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...