OZNÁMENIE

Ospravedlňujeme sa ale z dôvodu veľkého vyťaženia nie sme schopní vybaviť všetky telefónne hovory.

Opakujte volanie neskôr alebo nás kontaktujte emailom.

Ďakujeme za pochopenie.

Recenzie zákazníkov

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Voľne stojaca vaňa z liateho mramoru DREAMLINE BE1670 160x70cm - Biela
Musím povedať že som bola milo prekvapená s termínom dodania, povedali ste do 14 dní a vaňa dorazila na 11deň. Je krásna. Len teda som si neuvedomila že tým že je z liateho mramoru tak bude naozaj ťažká. Váži 130kg ale som spokojná lebo stojí pevne na mieste :-) ďakujem za vašu ochotu pri vynáške do domu

Klára A., Slovenský Grob

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Sprchový Masážny Box FS15R1585 151x85x217cm Pravá Montáž
Kvalita, cena, doprava zdarma - za mňam samé plusy. Odporúčam

Lenka Vránska, Michalovce

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Sprchová zástena WALKER WA21Z1620 - 160x200cm
Veľmi štýlová sprchová zástena. Čo ma zaujalo pri objednaní bola hrúbka skla 10mm, nikde som takú nevedel zohnať. Ako dostať to na poschodie bola teda riadna makačka, váži 80kg ale vodič mi pomohol. Vyzerá veľmi dobre a som spokojný s kúpou. Z mojej strany dávam 100% eshopu. 

Peter Mokrý, Dolný Tekov

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Multifunkčné LED zrkadlo MZ01S1060
Objednal som si toto multifunkčné zrkadlo a musím povedať že za tú cenu som nikde inde také nenašiel. Kvalita. Bluetooth je super a zvuk je fantastický. za mňa veľká spokojnosť

Denis K., Snina

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Bezbariérová vaňa s dvierkami SENIOR AVO1775 170x75cm Biela - dvierka v pravo
Manžel začal mať zdravotné problémy, tak sme hľadali vaňu aby sa mu do nej ľahšie vchádzalo. Natrafili sme na vašu stránku a veľmi sa nám táto páčila. Aj keď sme nevedeli čo očakávať, boli sme milo prekvapení. Komunikácia, informácie o dodaní, kuriér, všetko teda dopadlo nad naše očakávania. Odporúčam naozaj každému kto hľadá skvelý ústretový eshop ako aj kvalitu za dobrú cenu.

Vlasta Z., Myjava

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľká spokojnosť. Multifunkčné LED zrkadlo s Bluetooth mi bolo doručené v dohodnutom termíne. Pán čo mi to doručil bol veľmi ochotný, profesionálny prístup, tovar mi vyniesol až do bytu. Kvalita výborná a krásny design. A za oveľa výhodnejšiu cenu ako v iných e- shopoch. Určite ostanem vernou zákazníčkou. Ďakujem veľmi pekne.

Mária, Krompachy

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Spokojný veľmi, obchod odporúčam. Objednal som si Sprchový Kút RECTANG. Vynikajúca kvalita! Serióznosť – vodič mi vyniesol tovar až do bytu kde sme ho rozbalili a skontrolovali či je v poriadku. Prvotriedna komunikácia obchodu a ústretovosť.

Marcel, Bratislava 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Spokojný,  odporúčam,  výborná komunikácia a kvalita Vaňovej Zásteny SLIDING ZA07V, takú som nikde nemohol zohnať, je nad moje očakávania. Je to taký moderný doplnok do kúpeľne. Palec hore vo všetkých oblastiach – od objednania až po dodanie. SUPER

Martin, Hubín

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľmi rýchle dodanie, sprchové dvere SLIDING K13O mi boli doručene v nedeľu, to som nečakal a bol som milo prekvapený, bolo to menej ako týždeň. Komunikácia veľmi rýchla, dostal som odpoveď na všetko na čo som sa opýtal.

Patrik, Gbely

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Príjemný a ochotný personál a veľmi rýchle vybavenie objednávky. Objednal som si Sprchovú zástenu WALKER WF95Z, ktorá sa dá sklopiť až na stenu, čo mi veľmi vyhovovalo, nakoľko nemám až takú veľkú kúpeľňu a manželka je na vozíčku. Pani Zuzka bola veľmi ochotná a poradila mi cez telefón. Som nadmieru spokojný.

Jaro, Prievidza

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Všetko tak ako má byť. Ústretoví, poradia, upozornia, rýchla dodávka, zlatí... a moja nová kúpeľňová Skrinka s dvojumývadlom EASY KS120B žne úspech – odporúčam!

Petra Sobotilská

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Moja skúsenosť s obchodom je výborná. Komunikácia na vysokej úrovni, milá pani aj milý pán. Poradia a pomôžu pri výbere. Ja som cez stránku objednal Sprchový Kút 185 cm. Bohužiaľ už ho nemali skladom ale na stránke ešte stále figuroval. Predajňa si uznala chybu že ho zabudli stiahnuť z ponuky a pani mi ponúkla Sprchový kút CORNER RC95X - 195 cm o 75 € drahší za cenu toho 185cm. Dopravcu majú vlastného, ktorý počká kým si tovar preberiete t.j. skontrolujete či

Braňo Závodský

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Profesionálny prístup pri objednávaní aj doručení tovaru. Úplná spokojnosť. Rýchlosť dodania, komunikácia so zákazníkom. Prijateľné ceny na LED zrkadlá. Doprava zadarmo.

Andrea Kostická

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľmi sa mi páčilo že som nemusel nič extra dokupovať. Čo bolo na obrázku to som dostal. Tovar som si pri doručení mohol v pohode skontrolovať. Objednal som si Sprchový Kút SLIDING SU1V a Multifunkčné LED zrkadlo s Bluetooth. Kuriér bol super, volal mi pred doručením a ešte mi aj pomohol veci vyniesť . Objednal som v Stredu a tovar prišiel v Nedeľu. Nakoľko som stále na cestách víkendy sú pre mňa vyhovujúce. ODPORÚČAM!!!! Keby aj ostatní predajcovia mali taký super profesionálny prístup. Ešte idem objednať Kúpeľňovú Skrinku EASY, len sa rozhodujem ktorú. 

Jozef Súľovský

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Voľne stojaca akrylátová vaňa RELAX ZLX1780 Ľavá 
Bol som milo prekvapený s tým ako rýchlo a efektívne bola spracovaná a dodaná moja objednávka. Ceny, ktoré majú uvedene na ich e-shope sú už konečné, bez žiadnych iných poplatkov(nie ako väčšina predajcov) s dopravou zdarma. Ja, ako profesionál, ktorý prerába kúpeľne ich určite použijem znova v blízkej budúcnosti. 100% odporúčam tento obchod!!!!

Mário Michalovčan

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Vaňová zástena HARMONICA HM19R1314
Vynikajuca komunikacia. Bezproblemovo sme sa dohodli a vsetko vybavili k nasej spokojnosti. 
Obchod odporucam.

Iveta S., Košice

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Zrkadlo s LED osvetlením ROUND RR22R80
Spokojnosť, ochota pomôcť, ústretovosť, seriózna firma, objednala som si tam už 2x tovar. A určite ak bude treba tak si objednám zas :-) .
Zrkadlá sú super, presne ako v popise a na stránke. Cena = kvalita. Všetko sme si s obchodom odkomunikovali a budem kontakt na nich posúvať ďalej známym.

Veronika B., Lackovce

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Zrkadlo s LED osvetlením DOUBLE TOUCH UF33C1480
Ukážková komunikácia! Doprava tovaru vlastnou prepravou!!

Marek Č., Kapušany

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Voľne stojaca vaňa RELAX ZLX1780 Ľavá 170x80cm
Komunikácia TOP
Všetko pre zákazníka TOP
Vynikajúca kvalita TOP
Výborná cena TOP

Linda F., Vydrany

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Zrkadlo s LED osvetlením MULTIFUNKČNÉ MZ01S8060
Skvelý eshop s veľkým výberom. Našli sme zrkadlo s tým naším žiadaným rozmerom. Zrakadlo máme doma, je presne také ako boli fotografie a parametre na webe. Veľká spokojnosť.

Lenka V, Holíč

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Voľne stojaca akrylátová vaňa RELAX ZRX1780 Pravá 
Od informácií cez objednávku až po šoféra úžasný prístup ľudí, všetko fičí ako švajčiarske hodinky, veľká spokojnosť

Jozef S., Levice

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Voľne stojaca akrylátová vaňa RELAX VYR1780 
Sme veľmi spokojný s celkovou komunikáciou obchodu, ako aj s dodaním tovaru, kuriér tiež super, tovar sme si s ním skontrolovali. Nemal problém pomôcť aj keď vaňa bola dosť objemná a ťažká tak pomohol a aj kopec srandy s ním bolo (vtipný pán) a až potom odišiel. Kiež by takto každý pristupoval k svojím zákazníkom. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

Zuzana K., Gabčíkovo

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Objednávka na: Bezbariérová vaňa s dvierkami SENIOR AVO1775 170x75cm Biela - dvierka v pravo
Manžel začal mať zdravotné problémy, tak sme hľadali vaňu aby sa mu do nej ľahšie vchádzalo. Natrafili sme na vašu stránku a veľmi sa nám táto páčila. Aj keď sme nevedeli čo očakávať, boli sme milo prekvapení. Komunikácia, informácie o dodaní, kuriér, všetko teda dopadlo nad naše očakávania. Odporúčam naozaj každému kto hľadá skvelý ústretový eshop ako aj kvalitu za dobrú cenu.

Vlasta Z., Myjava

Zanechajte nám recenziu

Patríte medzi naších zákazníkov? Zanechajte nám recenziu na zakúpené kúpeľňové výrobky alebo odfotografujte vašu novú kúpeľňu od nás a pošlite nám fotky. Ďakujeme.

Napíšte nám

V prípade záujmu, nám odošlite fotku (súbor nesmie mať viac ako 10 MB)

  Mohlo by vás zaujímať

  Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

  Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

  Luxusné kúpeľne pre mladých

  Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

  Štýlové japonské kúpeľne

  Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú...

  LED zrkadlá v kúpeľni

  LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...