Recenzie zákazníkov

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľká spokojnosť. Multifunkčné LED zrkadlo s Bluetooth mi bolo doručené v dohodnutom termíne. Pán čo mi to doručil bol veľmi ochotný, profesionálny prístup, tovar mi vyniesol až do bytu. Kvalita výborná a krásny design. A za oveľa výhodnejšiu cenu ako v iných e- shopoch. Určite ostanem vernou zákazníčkou. Ďakujem veľmi pekne.

Mária, Krompachy

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Spokojný veľmi, obchod odporúčam. Objednal som si Sprchový Kút RECTANG. Vynikajúca kvalita! Serióznosť – vodič mi vyniesol tovar až do bytu kde sme ho rozbalili a skontrolovali či je v poriadku. Prvotriedna komunikácia obchodu a ústretovosť.

Marcel, Bratislava 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Spokojný,  odporúčam,  výborná komunikácia a kvalita Vaňovej Zásteny SLIDING ZA07V, takú som nikde nemohol zohnať, je nad moje očakávania. Je to taký moderný doplnok do kúpeľne. Palec hore vo všetkých oblastiach – od objednania až po dodanie. SUPER

Martin, Hubín

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľmi rýchle dodanie, sprchové dvere SLIDING K13O mi boli doručene v nedeľu, to som nečakal a bol som milo prekvapený, bolo to menej ako týždeň. Komunikácia veľmi rýchla, dostal som odpoveď na všetko na čo som sa opýtal.

Patrik, Gbely

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Príjemný a ochotný personál a veľmi rýchle vybavenie objednávky. Objednal som si Sprchovú zástenu WALKER WF95Z, ktorá sa dá sklopiť až na stenu, čo mi veľmi vyhovovalo, nakoľko nemám až takú veľkú kúpeľňu a manželka je na vozíčku. Pani Zuzka bola veľmi ochotná a poradila mi cez telefón. Som nadmieru spokojný.

Jaro, Prievidza

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Všetko tak ako má byť. Ústretoví, poradia, upozornia, rýchla dodávka, zlatí... a moja nová kúpeľňová Skrinka s dvojumývadlom EASY KS120B žne úspech – odporúčam!

Petra Sobotilská

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Moja skúsenosť s obchodom je výborná. Komunikácia na vysokej úrovni, milá pani aj milý pán. Poradia a pomôžu pri výbere. Ja som cez stránku objednal Sprchový Kút 185 cm. Bohužiaľ už ho nemali skladom ale na stránke ešte stále figuroval. Predajňa si uznala chybu že ho zabudli stiahnuť z ponuky a pani mi ponúkla Sprchový kút CORNER RC95X - 195 cm o 75 € drahší za cenu toho 185cm. Dopravcu majú vlastného, ktorý počká kým si tovar preberiete t.j. skontrolujete či

Braňo Závodský

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Profesionálny prístup pri objednávaní aj doručení tovaru. Úplná spokojnosť. Rýchlosť dodania, komunikácia so zákazníkom. Prijateľné ceny na LED zrkadlá. Doprava zadarmo.

Andrea Kostická

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľmi sa mi páčilo že som nemusel nič extra dokupovať. Čo bolo na obrázku to som dostal. Tovar som si pri doručení mohol v pohode skontrolovať. Objednal som si Sprchový Kút SLIDING SU1V a Multifunkčné LED zrkadlo s Bluetooth. Kuriér bol super, volal mi pred doručením a ešte mi aj pomohol veci vyniesť . Objednal som v Stredu a tovar prišiel v Nedeľu. Nakoľko som stále na cestách víkendy sú pre mňa vyhovujúce. ODPORÚČAM!!!! Keby aj ostatní predajcovia mali taký super profesionálny prístup. Ešte idem objednať Kúpeľňovú Skrinku EASY, len sa rozhodujem ktorú. 

Jozef Súľovský

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bol som milo prekvapený s tým ako rýchlo a efektívne bola spracovaná a dodaná moja objednávka. Ceny, ktoré majú uvedene na ich e-shope sú už konečné, bez žiadnych iných poplatkov(nie ako väčšina predajcov) s dopravou zdarma. Ja, ako profesionál, ktorý prerába kúpeľne ich určite použijem znova v blízkej budúcnosti. 100% odporúčam tento obchod!!!!

Mário Michalovčan

Zanechajte nám recenziu

Patríte medzi naších zákazníkov? Zanechajte nám recenziu na zakúpené kúpeľňové výrobky alebo odfotografujte vašu novú kúpeľňu od nás a pošlite nám fotky. Ďakujeme.

Napíšte nám

V prípade záujmu, nám odošlite fotku (súbor nesmie mať viac ako 10 MB)

  Mohlo by vás zaujímať

  Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

  Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

  Luxusné kúpeľne pre mladých

  Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

  Štýlové japonské kúpeľne

  Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú...

  LED zrkadlá v kúpeľni

  LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...