Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

Vaňa pod oknom. Kúpeľna ako z filmu.

Predstavte si kúpeľňu, ktorá sa ponára v slnečnom svetle, s výhľadom na pokojnú záhradu alebo rušné mesto. V strede tejto oázy relaxu sa majestátne týči samostatne stojaca vaňa, umiestnená priamo pod oknom. Toto nie je len sen, ale realita, ktorú si môžete dopriať aj vy.

Vaňa pod oknom je kúzelným prvkom, ktorý dokáže premeniť vašu kúpeľňu na modernú a luxusnú oázu pokoja. Ponúkne vám jedinečný zážitok z kúpania, kedy sa môžete kochať výhľadom a zároveň oddychovať v teplej vode.

Prečo si vybrať vaňu pod oknom?

Estetický dopad: Vaňa pod oknom je úchvatným dizajnovým prvkom, ktorý dodá vašej kúpeľni punc originality a luxusu. Okrem praktickej funkcie sa stáva aj dominantou celého interiéru.

Prirodzené svetlo: Kúpanie v slnečnom svetle má blahodárne účinky na psychiku aj fyzické zdravie. Vaňa pod oknom vám umožní naplno si ho vychutnať a premeniť bežný kúpeľ na relaxačný zážitok.

Pocit priestoru: Umiestnenie vane pod okno opticky zväčší vašu kúpeľňu a dodá jej vzdušnosť. Je to ideálne riešenie pre menšie priestory, ktoré tak získajú na ľahkosti a pôsobia priestrannejšie.

Rozmanitosť: Na trhu je dostupná široká ponuka vaní rôznych tvarov, materiálov a veľkostí. Nájdete tak vaňu, ktorá sa perfektne hodí do vašej kúpeľne a splní všetky vaše požiadavky.

Vaňa pod oknom. Kúpeľna ako z filmu.

Čo je dôležité zvážiť pri výbere vane pod oknom?

Veľkosť okna: Okno by malo byť dostatočne veľké, aby umožnilo prienik prirodzeného svetla, ale zároveň by nemalo zaberať príliš veľa priestoru v kúpeľni.

Výška vane: Vaňa by mala byť umiestnená tak, aby ste z nej mali pohodlný výhľad z okna. Dôležitá je aj výška okraja vane, ktorá by mala zodpovedať vašim fyzickým dispozíciám.

Súkromie: Ak máte okno s výhľadom do susedstva, je dôležité zvážiť otázku súkromia. Môžete ho vyriešiť pomocou záclon, žalúzií alebo fólií na sklo.

Typ vane: Pri výbere vane pod okno sa môžete rozhodnúť pre samostatne stojacu vaňu, ktorá je dizajnovým skvostom, alebo pre vstavanú vaňu, ktorá je kompaktnejšia a nenáročná na údržbu.

Vaňové zásteny: Ak sa rozhodnete pre vaňu pod oknom, nezabudnite na vaňovú zástenu, ktorá zabráni rozstrekovaniu vody. Na trhu je dostupná široká ponuka zásten rôznych typov a materiálov.

Bezpečnosť: Dôležitá je aj bezpečnosť. Pri umiestnení vane pod oknom dbajte na to, aby ste mali dostatok miesta na pohodlný prístup a aby ste sa pri kúpaní neuderili o okenný rám.

Vaňa pod oknom. Kúpeľna ako z filmu.

Vaňa pod oknom je skvelým spôsobom, ako dodať vašej kúpeľni štýl a funkčnosť. S trochou plánovania a inšpirácie si môžete vytvoriť kúpeľňu snov, ktorá vám prinesie relax a pohodlie.

Nechajte sa inšpirovať našimi fotografiami a nájdite si vaňu pod okno, ktorá sa stane srdcom vašej kúpeľne. Ponúkame vám široký výber vaní, vaňových zásten, sprchových kútov a sprchových vaničiek, z ktorých si vyberiete tú pravú pre váš interiér.

Mohlo by vás zaujímať

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

Štýlové japonské kúpeľne

Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú...

LED zrkadlá v kúpeľni

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...