Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

Moderné vane do veľkej kúpeľne

Pre tých, ktorý majú dostatočne veľký priestor v kúpeľni, je kúpanie sa vo veľkej vani hotový zážitok. Vďaka veľkej vani tak môžete zažiť domáci wellnes a relax vo vlastnej kúpeľni. Predstavte si, že po celom namáhavom dni si napustíte vaňu horúcou vodou a pripravíte si príjemný voňavý olejček pre váš kúpeľ. Zatvoríte oči a relaxujete. Dobrá myšlienka, že? Čo takto pri rekonštrukcii kúpeľne myslieť na veľkú vaňu!

Okno v kúpeľni je veľký dizajnový benefit

Kedysi sa stavali obytné domy, aby spĺňali svoju účelovosť a funkčnosť. Nebola taká dostupná ponuka dizajnérov, architektov, ale i sprístupnenosť financií. Vzhľadom na úverovú ponuku, nové technológie, materiály, sa doba veľmi zmenila. Už nielen pri stavbe rodinných domov, ale aj pri nových developerských projektov sa prihliada na prirodzené svetlo v kúpeľniach. Častokrát sa stane, že pri kúpe staršieho rodinného domu si nový majiteľ dá do projektu otvorenie a presvetlenie malej kúpeľne. Vznikné tak úplne novú priestor pre veľkú vaňu či sprchový kút. V takýchto prípadoch je však potrebná i pomoc a schválenie statikom.

Kde okno umiestniť, aby vaše kúpanie vo vani bolo komfortné?

Existuje niekoľko rôznych návrhových stratégií, pokiaľ ide o presné umiestnenie okna do kúpeľne. Ak vaňu umiestnite pod okno, aby bolo možné pri kúpaní obdivovať výhľad do záhrady je potrebné si zachovať súkromie. V iných prípadoch je umývadlo umiestnené pred oknom, zvyčajne keď je z neho výhľad hodný obdivu. V kúpeľni môže byť umiestnenie okna jedným z prvkov, ktoré prispievajú k celkovému elegantnému a symetrickému dizajnu, ktorý zaisťuje príjemnú a pohodlnú atmosféru. Veľké okno môže byť práve to, čo malá kúpeľňa potrebuje, aby vyzerala otvorene a priestrannejšie. Vezmite si napríklad tento.

Nezabúdajte na doplny v kúpeľni, ktoré ju zútulnia

Ak používate keramické obklady, ktoré sú jemné až monotónne, môžete tento strohý dizajn "rozbiť" výraznými doplnkami, ktoré sú konstrastné a z rôznych materiálov. Túto sezónu letia práve čierne doplnky do kúpeľne alebo výrazné a zaujímavé tkaniny v podobe uterákov či kúpeľňovej rohožky. Sú to pomerne nízkonákladové položky, ktoré môžete počas sezóny často meniť a upgradovať tak dizajn vašej kúpeľne. Dokonca aj podľa ročných období.

Moderné vane do veľkej kúpeľne
Moderné doplnky do veľkej kúpeľne

Luxusné vane d'Eluxe do vašej kúpeľne

Vyberte si zo širokej ponuky luxusných vaní.

170x79,5x58
 
2-3 týždne
1 300,70
bez DPH1 083,92 €
170x75x58
 
2-3 týždne
1 381,70
bez DPH1 151,42 €
150x75x65
 
2-3 týždne
879,50
bez DPH732,92 €
170x71x72
 
2-3 týždne
1 462,70
bez DPH1 218,92 €